טיפול מבוסס קשיבות|不限時間玩健康App

Facebook Google + Twitter

玩健康App|טיפול מבוסס קשיבות免費|APP試玩

המושג "מיינדפולנס" (mindfulness) לקוח מהמסורת הבודהיסטית ומשמעותו הפניית הקשב כלפי החוויה של הרגע הנוכחי מתוך עמדה לא שיפוטית ולא תגובתית. פיתוח של קשב מסוג זה נעשה באמצעות תרגול נחוש של טכניקת מדיטציה הקרויה "מדיטצית מיינדפולנס". מאז ימי הבודהה מתרגלים טכניקות מדיטציה אלה בארצות המזרח הרחוק ואילו בשנים האחרונות החלו פסיכולוגים ואנשי מדע מערביים לגלות את יתרונותיהן הנפשיים והגופניים. 

玩健康App|טיפול מבוסס קשיבות免費|APP試玩

העקרונות העומדים בבסיס הגישה מבוססים על עקרונות בודהיסטיים שמטרתם להביא לסוף הסבל. החשובים שבהם הם הכרה בקיומו של סבל לצד ההבנה כי הדרך להשתחרר מסבל היא ע"י פיתוח היכולת להיות מרוכזים במציאות כפי שהיא באמת. את היכולת להתבוננות בהירה ואמיצה במה שמרכיב את חווית הרגע הזה תוך כדי ויתור על ההשתוקקות שהדברים יהיו אחרת ממה שהם, ניתן לפתח באמצעות תרגול. האדם מתרגל את יכולת הריכוז והפניית הקשב שלו, יחד עם יכולת לקבל את הדברים באופן פתוח, סקרני ולא שיפוטי. 

בשנים האחרונות נעשה מחקר רב המצביע על יתרונות הטכניקה בתחומי רבים חיים, כולל התמודדות עם שחיקה ולחץ, כאב כרוני, בעיות קשב וריכוז, גמישות מחשבתית, התמודדות עם כעס לא פתור, דיכאון, חרדה ועוד.

כולנו מכירים את הקושי בהסתגלות לשינוי, בפיתוח דרכים חדשות לראות את המציאות, או בלקיחת רגע של שקט על מנת לבצע החלטה שקולה. לא פעם אנו מוצאים את עצמנו תקועים באותם דפוסי מחשבה ישנים, חוזרים על אותן תגובות אוטומטיות ומתקשים להשתחרר מהרגלי התנהגות שאינם מועילים לנו. 

סדנת מיינדפולנס מציעה הזדמנות ללמוד ולתרגל טכניקה חדשה-עתיקה שיכולה לעזור בהתמודדות עם הקשיים שכולנו מכירים כל כך מקרוב.

Copyright

Phd Reiner Noy Keren 

טיפול מבוסס קשיבות 線上APP手遊玩免費

不限時間玩טיפול מבוסס קשיבות App免費

טיפול מבוסס קשיבות APP LOGO

טיפול מבוסס קשיבות 健康 App LOGO-APP試玩

掃描טיפול מבוסס קשיבות QRCode 下載App

掃描טיפול מבוסס קשיבות 健康 QRCode 下載App-APP試玩
App國家分佈App支援系統App上架版本費用評價App上架時間更新時間
未知Android
Google Play
1.0
下載 App
免費9.82014-09-272015-12-21
Facebook Google + Twitter